Капулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Батьківська сторінка
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 15:44

Капулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Спорт [1]
спортивні новини
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Батьківська сторінка



До закінчення навчального року залишилось....

Розклад
державної підсумкової атестації 

у 9 класі Капулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(2010-2011 н.р.) 

№ з/п

 

Предмет

Клас

Дата проведення

Час

Склад

державної атестаційної комісії

 

1.

 

Українська мова

 (диктант)

 

9

 

31.05

 

9-00

 

Горобей С.Д. – голова комісії

Полещук Ю.В. – екзаменатор

Болюк В.О. - член комісії

 

 

2.

 

Математика

(інтегрована робота з алгебри та геометрії, письмово)

 

9

 

15.06

 

8-20

 

Горобей С.Д. – голова комісії

Карпенко О.А. – екзаменатор

Галайда Л.І. – член комісії

 

 

3.

 

Географія

(письмово)

 

9

 

06.06

 

9-00

 

Горобей С.Д.- голова комісії

Черкасов О.Л. – екзаменатор

Галайда Л.І.- член комісії

 

 

4.

 

Біологія

(письмово)

 

9

 

03.06

 

9-00

 

Горобей С.Д. – голова комісії

Макаренко Т.І. – екзаменатор

Галайда Л.І. – член комісії

 

 

5.

 

Історія України

(усно)

 

9

 

10.06

 

9-00

 

Горобей С.Д. – голова комісії

Черкасов О.Л. – екзаменатор

Болюк В.О. – член комісії

 

Розклад

державної підсумкової атестації

у 11 класі Капулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(2010-2011 н.р.)

 

№ з/п

Предмет

Клас

Дата провед.

Час

Склад державної атестаційної комісії

 

1.

 

Українська мова

 (переказ)

 

11

 

20.05

 

9-00

 

Горобей С.Д.–голова комісії

Болюк В.О. – екзаменатор

Полещук Ю.В. – член комісії

 

 

2.

 

Біологія

 

 

11

 

26.05

 

9-00

 

Болюк В.О. – голова комісії

Макаренко Т.І. – екзаменатор

Галайда Л.І. – член комісії

 

 

3.

 

Математика

 

11

 

23.05

 

8-20

 

Болюк В.О. – голова комісії

Карпенко О.А. – екзаменатор

Галайда Л.І. – член комісії

 

Графік

державної підсумкової атестації

у 4 класі Капулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(2010-2011 н.р.)

 

№ з/п

 

Предмет

Дата проведення

Час

Склад

державної атестаційної комісії

 

1.

 

Українська мова (письмо)

 

 

17.05

 

9-25

 

Горобей С.Д. – присутній адміністратор;

Білик Н.Л. – вчитель

 

 

2.

 

Математика

(інтегрована робота з алгебри та геометрії, письмово)

 

 

18.05

 

9-25

 

Горобей С.Д. – присутній адміністратор;

Білик Н.Л. - вчитель

 

3.

 

Українська мова (читання)

 

 

19.05

 

9-25

 

Болюк В.О. – присутній адміністратор;

Білик Н.Л. - вчитель

 

 

 

 


Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2016
Створити безкоштовний сайт на uCoz