У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах.
Тарас Григорович Шевченко – ідейний та духовний геній української нації, людина яка самим лише своїм життям згуртувала великий народ, сотворила мову. І коли після холодної зими на поріг ступає березень, ми знову і знову йдемо до Тараса. Хто іде з квітами до пам’ятника, хто вкотре розгортає вічно актуальний Кобзар, хто просто пригадує з дитинства відомі рядки поезій.
До відзначення 203-річниці з Дня народження Кобзаря учні нашої школи взяли активну участь у конкурсі "Шевченківська весна". У школі відбулась святкова лінійка, під час якої усі присутні поринули у світ поезії великого Кобзаря.
.
10 березня у Чкаловській школі відбувся районний захід, на якому були нагородженні грамотами і учні нашої школи. У номінації "Поезія" - Герман Тетяна (учениця 5 класу), у номінації "Живопис" - Васілін Андрій (учень 3 класу), Маліневський Ярослав (учень 1 класу), Точілін Віталій (учень 1 класу), у номінації "декоративно-прикладне мистецтво" - Гузь Єва (учениця 1 класу) та учні 1 класу за колективну роботу.
|